Benjamin Rojas Balcan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benjamin Rojas Balcan

Benjamin Rojas Balcan
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Interviju u Genetu tokom snimanja 4 caminosa

Go down 
AuthorMessage
enamery




Posts : 13
Join date : 2008-09-27

Interviju u Genetu tokom snimanja 4 caminosa Empty
PostSubject: Interviju u Genetu tokom snimanja 4 caminosa   Interviju u Genetu tokom snimanja 4 caminosa EmptyTue Sep 30, 2008 2:48 pm

"Nikad se nismo smatrali sex simbolom"


Nakon sto su snimali u Salti i Tucumanu,mladi pop bend koji je triunfirao u Argentini,citavoj Latino Americi pa cak i u Izraelu,ima premijeru svog prvog filma 1º jula.Prije njihovog iskrcavanja u kino Luisana Lopilato (17), Camila Bordonaba (19), Benjamín Rojas (19) i Felipe Colombo (21) razgovarali su sa GENTE o njihovoj proslosti,o presudama koji svaki dan izlaze u novinama i o buducim izazovima.

Usla sam i pomislila sam da sam se vidjela cetri lutkice,cetri teen pop dive kojima je jedini cilj da imaju sto vise uspijeha.Ocekivala sam plasticne stavove i jos plasticnije odgovore.Sat vremena kasnije,otisla sam sigurna u to da sam pogrijesila.Za Camilu Bordonaba (19), Felipe Colomba (21), Benjamín Rojasa (19) i Luisanu Lopilato (17),stvari vise nisu igra.Ozbiljno idu.Jako ozbiljno.A to me i ne cudi.Prvog jula je premijera filma Erreway:cuatro caminos. O namjerama,o njihovom zivotu i to sto se zove put ka uspijehu.

Na filmu, ce biti prikazani nevjerovatni krajolici iz Salte i Tucumana.Kasnije ce Felipe biti zaduzen da predstavi film u Izraelu,gdje je grupa,nedavno okupila skoro 300 hiljada osoba na svom koncertu,ali to samo kazemo kao cifru,jer ona malo sluzi kad je u pitanju broj tinejdera koji ih obozavaju.Sto se tice prostala tri clana, oni nece putovati na Daleki Istok:Camila zato sto studira,a Benjamin i Luisana glume u Floricienti i Los Pensionados.Naravno,za njih stvari vise nisu igra.A ako vec jesu,dosli su u veci nivo:kino.


-Kakav je osjecaj doci na velike ekrane?

Luisana: -Jos uvijek nismo vidjeli film!Bah,prije neki dan se pojavila reklama u kino i ispala je genijalno.Bila sam sa svim svojim prijateljicama i vikale su: “Lusi,pogledaj!”.I svi su se ljudi okrenuli da me pogledaju.Totalna sramota!

-Sta ste naucili tokom snimanja filma?

Benjamín: -Fascinira me paznja koja se poklanja.Tokom jednog dana snimanja na televiziji,imas 30 scena.A kad snimas film,mozes citav dan raditi samo jednu scenu.I osim toga,jedan film ostaje zauvijek.
Camila: -Ja,koja vec studitam smjer kina, imala sam nezaboravan cas.Naucila sam mnogo o organizaciji,polozaju kamera,svijetla.
Luisana: -Ujedinio nas je.Zblizio je jos vise nas cetvoro,ucinio nas je jacima.A meni je pomogao da se cjenim kao glumicu.
Felipe: -Znas li kako odrzati energiju tvog lika?U drami,komediji.Ne mozes to tek tako shvatiti.


-Uprkos svemu,sa filmom ili bez,neki vas gledaju sa presudama,kao da ste samo jedan izum.

Felipe: -Razumijem to.I to nam smeta.Ja mrzim presude.Ali to je izazov.Moras pokazati sve sto imas,sa svim sto vrijedis:”Ja sam glumac,pa sta?”
Camila: -Bicu iskrena:da ja nisam u ovom bendu,ne znam da li bi ga slusala.Svejedno,mnogi koji nas kritikuju nikad nisu pogledali Rebelde way ili slusali nase CD-ove.Ako ti se svida,svida ti se.Ako ti se ne svida,dobro,sta sad mozemo.Ali ako nas ne poznajes,bolje cuti.
Luisana: -Pripremljeni smo da se suprostavimo ovakvim stvarima.Vec znamo ko nas voli a ko ne.


-Znaci,samo trazite da vas postuju?

Felipe: -Do jedne granice,to zelis i trazis.To je obaveza.Ja zelim da me postuju,jer ovo volim.Najbolji trenutci mog zivota su na sceni.


-…500 hiljada osoba koje vicu oko vas.To je odlicna prilika da umislite da ste najbolji.

Benjamín: -U tom trenutku ne razmisljas.Radis ono sto osjecas.Ostavis scenarij,malo improvizujes.I ljudi se pocnu zabavljati.Predivno je kad ti publika odgovori.Ali nikad se ne umislimo.
Luisana: -To nikako nije ego.U svakom slucaju,vise bi bio ponos,jer si ti radio i to si napravio.Ego medu nama ne postoji.Ko se umisli,brzo ga spustimo na Zemlju.
Camila: -Nama,su na srecu,pokazali drugu stranu slave.Znamo to.I ima mnogo poremeceni ljudi u toj sredini.
Benjamín: -Niko od nas nije umisljen.Ja napunim stadion u Izraelu,dodem kuci i opet sam isti Benja.


-A da nestanu ti puni stadioni?

Luisana: -Ja bi bila spremna poceti od nule,vratiti se na kastinge.Ocito,sad to ne moram raditi.Ali ako moram stati u red kao svi ostali,naravno da cu stati.Vec sam to radila. Koliko god me odbijali,ja se nastavljam boriti.
Felipe: -Ja cu nastaviti glumiti citav moj zivot.


-Iako umres od gladi?

Felipe: -Iako umrem od gladi.Moj tata,Juan Carlos,je najbolji primjer.Zelim biti bolji svaki dan.Samo moram biti jak i imati vjere.
Benjamín: -Ja imam nesto sto zelim uraditi:zelio bi studirati kino kao Cami,vidjeti sta ima iza.Uzivao sam kao ludak snimanjuci film.Vise volim snimati film nego seriju.


-Da li se bojiti da ce vas obiljeze, da budete Erreway dok se ne naborate?

Luisana: -Publika te obiljezi.Ja sam se bojala da ce me na ulici uvijek zvati Mia,kao moj lik u Rebelde Wayu,ali sad radim na Los Pensionados,i sad me zovu Katy.Kad napravis nesto sto se svida ljudima,tesko da ce to zaboraviti.
Camila: -Slazem se.Prije neki dan jedna osoba mi je viknula:”Eh,Pato!”.To je moj lik iz Chiquititasa...Taj lik sam glumila prije 10 godina!Ti biras uloge.Nas zanima da u nasoj karijeri pronademo drugacije likove,koji nas obogacuju i koji nam pomazu da isprobamo sami sebe.


-Ostavimo buducnost,vi ste sex simbol vase generacije…

Felipe: -Kako je ludo to sto govoris!Mi se nikad nismo smatrali sex simbolom.
Luisana: -Isto tako kao sto te publika obiljezi,novinari te pretvore u sex simbola.Tako su me nazvali u par casopisa,ali ja nikad nisam ucinila nista da zadobijem taj naziv.Vise je pitanje da li licis na sex simbol nego da li si sex simbol.


-Govorimo o buducnosti…
Felipe: Buducnost?Za deset godina cemo ti reci…


-A proslost?
Felipe: -Ima jedna fraza koja kaze “Radi sto zelis”.Mi smo to uradili, i tako cemo nastaviti.

Vrijeme promjene
Prijatelji i kolege u poslu i zivotu,Cami,Benja,Feli i Luisi uzivaju zajedno u predstojecim trenutcima Errewaya:cuatro caminos,gdje su usavrsili Marizzu,Pabla,Manuela i Miu.Glavni distributer je Buena Vista,a redatelj filma je Ezequiel Crupnicoff


Luisana
" Ego medu nama ne postoji.Ko se umisli,brzo ga spustimo na Zemlju."

http://www.gente.com.ar/nota.php?ID=7479
Back to top Go down
 
Interviju u Genetu tokom snimanja 4 caminosa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anegdote sa snimanja Erreway 4 Caminos

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Benjamin Rojas Balcan :: Ostanati Proekti/Ostali Projekti/Resto de Projectos :: Erreway; 4 caminos-
Jump to: